Dermaroller efekty na trądzik, blizny, zmarszczki, zmarszczki, przebarwienia, rozstępy, cellulit

Pierwszy raz, kiedy mi powiedzieli, derma roller efekty , nic nie zrozumiałem. Potem pomyślałem : „urządzenie z 540 igłami, które rozwiązuje tyle problemów z takiej cenie, to naprawdę możliwe ?! „Krótko mówiąc, byłam sceptyczna, ale powiedziałam, że za ceny i dlatego, że bardzo podobała mi się koncepcja, mógłabymm nawet spróbować. Po przeczytaniu wielu artykułów i pozytywnych opinii w tym temacie, ja po prostu nie możesz się doczekać dostać swoje zamówienie i dowiedzieć się, w końcu nowy „gadżet”, w których uczeń mnie było, reklamowany. Przez kilka tygodni i naprawdę nie żałuję mojego zakupu, nawet zalecane dla ciała, i to jest powód, dla którego dziś piszę ten artykuł. Bo to po prostu nie można nie napisać o tym…

Jak dowiedziałem się, derma roller efekty ?

  Jak dowiedziałem się, derma roller efekty ? Jeden uczeń powiedział kilka tygodni temu, gdybym nie słyszał, bo chciała wiedzieć, co myślałem. Gdy usłyszałem nazwę, i zaczął mi mówić igieł, nie wiem dlaczego, ale od razu pomyślałem Kim Kardashian i zakrwawioną głowę na czystą, po zastrzyki z własnej krwi na twarzy. Po kilku minutach zdałem sobie sprawę, że ona mi mówiła film, składający się z igły, która pozwalała pozbyć się pełna niedoskonałości na skórze. Ona mi mówiła, że to był limit cudowne, że mówili o tym w całej sieci i że trzeba naprawdę się staram. W ten sam wieczór, więc byłem na moim komputerze w poszukiwaniu tego słynnego dermaroller, i po przeczytaniu kilku szczegółowy przegląd, a także wygląd i obejrzałem kilka filmów, postanowiłem, więc proszę, pozwól mi spróbować i zamówiłam.

To rolka, zazwyczaj składa się z 540 mikropipety od 0,5 do 1,5 mm długości i 1 mm średnicy. Ostatnie pozwolą stymulacja średniej i głębokiej skóry mikro-perforacji. Komórki skóry reagują na te mikro-urazy i będą tworzyć więcej kolagenu i elastyny, niezbędnych do utrzymania tkanek, jak i dla jej elastyczność i jędrność skóry). Technika jest używana micro-needling. Jest ona bezpośrednio zainspirowany protokoły mezoterapii anti-aging praktykowane w gabinet medyczny.

Dla skóry twarzy lepiej nie używać igły ponad 1 mm. igły 0,5 mm i 1mm docierają do skóry właściwej, a tym samym przyczyniając się do produkcji kolagenu i zwiększa 200 razy przenikanie kosmetyków w postaci kremu stosuje się tylko do sesji efekty dermaroller. Krem, że często występuje zastosować na bazie witaminy c dla rozjaśnienia skóry i aktywować produkcję kolagenu. Większość czasu, robię to tylko po zastosowaniu ampułki Skin Con Cellular Push-up marki Klapp. Stosuje się tylko ten koncentrat już czyni cuda, ale gdy używam dermaroller następnie, efekt jest absolutnie niesamowite na skórze ! (artykuł : Jak nadać mu jasności lampy błyskowej jego skóry : kulki Skin Con Cellular)

Efekty Dermaroller, konkretnie, co ?

Dermaroller sklep także zapewnia złuszczanie skóry, usuwanie blizn, rozstępów i kasowanie znacznie cellulit. To osłabia bardzo drobne linie i zmarszczki, poprawia linię szyi i podbródka, zmniejsza plamy i pozwoli nawet przywrócić skórze głowy dla osób z tendencją do utraty włosów. Może nawet użyć do rąk przeciw starzeniu się.

Moje doświadczenie z dermaroller opinie z forum :

derma-roller-celluitJak pisałem wcześniej, u mnie dwa różne. Jeden do twarzy, składający się z 540 igieł i więcej do ciała, składający się z 1080 igieł. Od pierwszego dnia, a zwłaszcza na następny dzień, widzimy różnicę : skóra już bardziej gładka i promienna. Podczas użytkowania, czuje się jak igły w skórę, ale nic nie boli. Natychmiast po użyciu skóra jest zaczerwieniona i może się nagrzać trochę. To jest normalne, to oznaki, że dermaroller zrobił swoją robotę dobrze. Z drugiej strony, jeśli masz rysy, oznacza to, że urządzenie, które kupiłeś nie jest dobrej jakości lub że igły nie w titanium. Tak będzie lepiej wyrzucić. On musi wiedzieć, że oryginał jest ten marki Dr.Roller. Należy zwrócić uwagę, ponieważ istnieje wiele fałszywych urządzeniach w sieci, które mogą uszkodzić skórę.

Dwa, że kupiłem nie marki Dr.Roller, ale u mnie nie było żadnych problemów do tej pory. Wystarczy zwrócić uwagę na te, które można znaleźć w granicach 6 euro. To jest kształt i jakość igieł, które nie będą takie same.

W każdym razie, po kilku tygodniach stosowania na twarzy, skóra staje się bardziej gładka, bardziej promienna, a zmarszczki na czole praktycznie zniknął. Wrażenie, młody szczerze, i to nawet złagodził kilka nowych plam, które pojawiły się po wystaw na słońce. Miałem bliznę, który widział siebie jako kara na front, który stał się zupełnie niewidoczny teraz. Dla ludzi, którzy cierpią z powodu trądziku, narzędzie to będzie cud. Nie jestem zaniepokojona tym problemem, ale po prostu patrząc na zdjęcia przed/po w Internecie i skupić się na 2-3 forum, aby się upewnić, (e) jego skuteczność.

Spotkałem się z dziewczyną, niedawno zapytał, co zrobiłem na mojej skórze, aby nie tak gładko. Ja mu mówiłem, dermaroller, i wiem, że ona czeka z niecierpliwością tym artykule. (Czy to nie jest Przydatne ?)

Chciałam zrobić zdjęcie przed jej otwarciem, bo niezależnie od marki posiadanego dermaroller, to powinno nastąpić w blistrze.

Ja, w zasadzie, jest stosowany w leczeniu cellulitu, z góry krem „Sylwetka” od marki Karin Herzog (artykuły : cud-produkty z cellulitem : „Sylwetka” od Szwajcarskiej marki Karin Herzog). Po pierwszym użyciu, byłem naprawdę pod wrażeniem twojej zysku w to małe narzędzie. Skóra staje się bardziej gładka, a cellulit znika niemal natychmiast. (No tak, ona wraca, niestety, bardzo szybko, gdy jeden zatrzymuje się w ciągu kilku tygodni jego sesji w tygodniu siłownia, z powodu braku czasu…) widziałem wiele zdjęć przed/po, w internecie, ale nie sądziłem, że wyniki będą szybkie i widoczne ! Nie tak dużo rozstępów, ale niektóre starsze białe ślady, które mogą być zamieszanych. Są one całkowicie strony !

Tryb użytkowania dermaroller :

Nawet jeśli jest on nowy, ja ci radzę wyleczyć z spray zdezynfekować. Możesz spędzić go pod ciepłą wodą i odczekać około dwudziestu minut, zanim będzie można go używać. Ta operacja powinna być wznowiona po i przed każdym użyciem, a następnie usuń urządzenie w etui. Zadbaj, aby nie nabawić się kontuzji i nie uszkodzić urządzenie podczas czyszczenia. Nie zwracać swój dermaroller do drugiego człowieka. Tylko ty sam możesz go używać !

Następnie należy stosować na czystą i zdrową skórę. Użyj wałek delikatnie na skórze (po nałożeniu kremu lub nie) bez naciskania na ryzyko porysować skórę. Można to zrobić, rolki 8 do 10 razy na każdym obszarze twarzy, poziomo, pionowo i pod kątem, jak na schemacie poniżej :

Jeśli nie udało się zrobić krem wcześniej, a nawet jeśli tak, to jest wysoce zalecane dobrze nawilżyć swoją skórę po.

O, ile razy, gdzie można użyć ten film w tygodniu, można znaleźć pełną różnych porad w sieci.

DLA TWARZY :

Można użyć pięć razy w ciągu pierwszego tygodnia, dwóch tygodni, przez dzień i od czwartego, dwa razy w tygodniu, tak na odległość.

Najlepiej, aby twoje zajęcia wieczorem, ponieważ skóra może stać się bardzo czerwony, ale na szczęście trwa to maksymalnie kilka godzin. Możesz być pewien, że skóra będzie zwrócona jego pierwotnego koloru już następnego dnia rano.

A mianowicie : nie wahaj się skorzystać z dermaroller w obszarze szyi i dekoltu, obszary, które starzeją się, niestety, często przedwcześnie.

Rozmiar igły : 0,2 mm do 1mm.

Czas realizacji : od 5 do 10 minut.

 Efekty Dermaroller, konkretnie, co DLA CIAŁA :

W ciągu pierwszych dwóch tygodni, można go używać na co dzień. Trzeci tydzień, co dwa dni, a od czwartego tygodnia, dwa razy tak rozpięta.

Znowu, to zależy od wrażliwości skóry każdego człowieka. Dla bardzo wrażliwej, nie wahaj się zasięgnąć porady lekarza. Lepiej nie przekraczać igieł 0,5 mm lub nawet mniej.

Najlepiej wykonywać swoje spotkania tylko po kąpieli.

Rozmiar igły : od 1 mm do 2,5 mm.

Czas realizacji : od 15 do 20 minut.

Długość życia dermaroller efekty  : około roku.

WAŻNA UWAGA :

Korzystania z dermaroller wymaga cierpliwości, jestem pewien, s (e). Dla najlepszych rezultatów należy ściśle przestrzegać ilość razy w tygodniu, i nie poddawać się, aż do uzyskania pożądanych wyników.

Przeciwwskazania dermaroller efekty  :

Nigdy nie należy używać go na oczy i usta, ani w następujących przypadkach :

  • ciąża
  • na otwarte rany
  • na opryszczkę
  • trądzik (ale w przypadku blizn, tak, to jest idealne !)
  • na skórze plamistego, podrażniona lub wycieka

Leave a Reply