To fakt lata mijają i to widać na naszej twarzy. Jak wykryć wczesne oznaki starzenia się skóry ?

photo3Jak prawdziwy lusterka, wraz z upływem czasu, po upływie lat być na twarzy. Jeśli ten obraz поэтичен, nie można nie przyznać, że u nas jeszcze będzie dobrze! I u nas nie wszyscy są równi przed starzeniem się skóry, ponieważ to zależy od dziedziczności każdego. Z wiekiem komórki skóry są aktualizowane wolniej, dając skórze, które wyglądają na suche i marszczone. Ale przewidzieć pojawienie się tych objawów starzenia, podstawowe rozwiązanie-to, przede wszystkim, aby nawilżyć skórę.

Stopniowe starzenie się skóry

30 lat

Stopniowo skóra traci elastyczność i kolagen. Tkanki skóry regulować mniej dyfuzja tlenu i dwutlenku węgla, a zmarszczki skierować czubek swojego nosa w pierwszej kolejności: naso jeździć génienne.

Na 40

Aktualizacja komórek zwalnia i tkanki skóry zrelaksowany. Skóra staje się bardziej miękka, identyfikacji zmarszczek mimicznych. Więc umieścić межбровья, kurze łapki, ale i zmarszczki na czole, które się rozszerzają.

W 50 lat

Takie podejście lat pięćdziesiątych nowy znak obserwuje: zadania. W miarę zwiększania ilości, zmarszczki i nadal na swój sposób. Zmarszczki, usta, podbródek spadki, jak w rogu ustnej i czubek nosa, носо kredki do warg i seria fałdy i rosną trochę więcej.

Na 60

Skórę łagodzi, nawilża skórę i mięśnie twarzy topnieć. Zadania mnożą się, powieki провисают, a zmarszczki pojawiają się na szyi.

Jakie leczenie, aby spowolnić starzenie się skóry?

Ci nawilżający. Nawodnienie jest pierwszym prawem powinien być przyjęty, oraz, że od najmłodszych lat.

 Ci przyjmując dieta śródziemnomorska, owoce, warzywa, ryby, rośliny strączkowe, olej rzepakowy, z pestek winogron i oliwek! Do ciebie słońce.

Ci w scrubs. Robiąc peeling stymuluje regenerację komórek skóry i relisser skóry.

Ci korzystać z krem przeciw zmarszczkom. Trzeba działać, bo głównym zadaniem anti-wrinkle krem najpierw do nawilżania skóry. Ale również wzmacnia barierę ochronną skóry i stymuluje produkcję warstwami.

Ci przez oddziaływanie na skórę światłem. Fotoodmładzanie przy użyciu lampy błyskowej, metoda stosowana w celu usunięcia plamy na skórze, i ponownie uszczelnić skórę.

Jakie wrogowie, jaki wiekowej skóry?

Ci rzucić palenie . Poniżającego elastyc photo4zności skóry, tytoniu w znacznym stopniu przyczynia się do powstawania zmarszczek. Zęby żółkną, skóra staje się nudne i uzdrowienia potencjał skóry już wyczerpany.

Ci pożegnać się z niezdrowej żywności. Alkohol-bogate diety o niskiej zawartości przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych, wszystko to jest gorsze dla zdrowia twojej skóry.

Ci się zrelaksować. Brak snu i ciągły stres tylko pogorszy i przyspiesza starzenie się skóry.

 Ci powiedzieć „za dużo” słońca. Jeśli słońce jest dobre dla morale, zbyt często i zbyt częste narażenie na promieniowanie uv-wszystko, co jest najbardziej szkodliwe dla twojej skóry. To przyspiesza proces starzenia się skóry, przyczyniając się do szybkiego powstawania zmarszczek, a w najgorszych przypadkach raka skóry. Ponadto, zadania skóry rozmnażać się, a skóra traci elastyczność.

Ci akceptujesz. Jednak najlepszym sposobem, aby spokojnie przewidzieć starzenie się skóry, jednak przyjmuję cię jak jesteś. Hormonalne starzenie, wobec którego nie można walczyć, oczywiście, jest główną przyczyną objawów starzenia się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *